07.04.2021

МЕДИЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ НА ТРЕНАЖЕРІ MINI TENSOR

Фізична реабілітація посідає провідне місце у суспільстві і використовується як лікувальний та професійний засіб з метою комплексного відновлення фізичного здоров’я і працездатності населення.

Фізична реабілітація є невід’ємною складовою медичної реабілітації і використовується в усіх її періодах та етапах. Фахівці Сумського обласного клінічного лікарсько-фізкультурного диспансеру постійно працюють над втіленням новітніх методів відновлення здоров’я населення.

Наші спеціалісти використовують Mini Tensor – медичний апарат, розроблений з метою терапії фізичної реабілітації, в основі якої лежить метод еластичної резистенції. Тренажер – універсальний, малогабаритний та переносний для терапії опорно-рухового апарату (верхніх і нижніх кінцівок). Робота Mini Tensor полягає у створенні регульованого навантаження при розробці суглобів і м'язів.

Апарат простий у використанні, зручний в експлуатації. Це робить його ідеальним інструментом для першої фази реабілітації як після оперативного втручання, так і в процесі консервативного лікування.

Тренажер має високу ефективність при:

- терапії різних неврологічних захворювань;

- лікуванні лежачих пацієнтів;

- реабілітації пацієнтів з ортопедичними і травматологічними проблемами та ін.

На базі нашого закладу тренажер Mini Tensor широко використовується при спортивних травмах у спортсменів та ортопединих і травматологічних пацієнтів. З початку 2021 року курс реабілітації на цьому тренажері пройшли 20 осіб. Позитивні відгуки пацієнтів та висока оцінка реабілітаційної бригади мають на меті подальше застосування цього тренажеру, адже прискорення процесу одужання та запобігання значним втратам функціональних можливостей хворого – найголовніше завдання наших фахівців.

Сподобалось? Поділіться з друзями
Поставити запитання
Вiдбiрне