Новини

 • 02.06.2022
  Європейський Союз спільно з Міжнародною організацією з міграції (МОМ), Міністерство соціальної політики України запустили всеукраїнську комунікаційну кампанію, присвячену безпеці внутрішньо переміщених осіб.
 • 04.05.2022
  Найактуальніше про здоров'я в Україні.
 • 02.05.2022
  Постанова Кабінету Міністрів України від 12 квітня 2022 р. № 454 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо забезпечення допоміжними засобами реабілітації (технічними та іншими засобами реабілітації) осіб, постраждалих внаслідок військової агресії Російської Федерації проти України».
 • 12.04.2022
  Шановні відвідувачі сайту! Звертаємо вашу увагу на те, що в нашому закладі можна пройти курс ударно-хвильової терапії – інноваційного, високотехнологічного методу терапевтичного впливу на різні тканини організму з метою досягнення лікувального ефекту для різного типу патологій.
 • 08.04.2022
  КНП СОР «Сумський обласний клінічний лікарсько-фізкультурний диспансер» повідомляє про відновлення роботи.
 • 11.02.2022
  ПОСТАНОВУ Кабінету Міністрів України від 12 січня 2022 №2 «Деякі питання оплати праці медичних працівників закладів охорони здоров’я» ВИКОНАНО.
 • 18.01.2022
  На базі Сумського обласного клінічного лікарсько-фізкультурного диспансеру функціонує відділення фізичної та реабілітаційної медицини та лікувальної фізкультури. Ми застосовуємо найсучасніші методики діагностики, лікування та комплексної індивідуальної реабілітації спортсменів та інших категорій населення після травм та операцій опорно-рухового апарату, а також при болях та деформаціях у суглобах та хребті.
 • 09.11.2021
  З 1 жовтня цього року люди з епілепсією, розладами психіки та поведінки можуть отримувати лікарські засоби безоплатно або з незначною доплатою, у рамках програми «Доступні ліки».
 • 09.11.2021
  Для яких діагнозів передбачені безоплатні ліки за напрямом «Розлади психіки та поведінки»? У програму реімбурсації включені ліки для лікування діагнозів «Шизофренія, шизотипові стани та маревні розлади», «Розлади настрою [афективні розлади]», «Невротичні, пов'язані зі стресом та соматоформні розлади» – це основні діагнози, які має більшість пацієнтів із психічними розладами.
 • 30.09.2021
  Необхідність змін та встановлення  чітких і зрозумілих правил програми реімбурсації як для пацієнтів і лікарів, так і для виробників та дистриб'юторів інсуліну є очевидною. Національна служба здоров’я стане єдиним платником за програмою. Усі учасники процесу користуватимуться тими перевагами, які надає єдиний платник НСЗУ, як це зараз відбувається з програмою  «Доступні ліки».
 • 28.08.2021
  Нещодавно кабінет функціональної діагностики КНП СОР «Сумський обласний клінічний лікарсько-фізкультурний диспансер» поповнився приладом для вивчення особливостей змін функції зовнішнього дихання у пацієнтів.
 • 12.07.2021
  Зал лікувальної фізкультури Сумського обласного клінічного лікарсько-фізкультурного диспансеру щорічно поповнюється сучасним обладнанням, яке широко застосовується на кожному занятті з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта.
 • 02.06.2021
  Фізіотерапія – галузь медицини, яка застосовує для лікування сукупність природних (тепло, вода, повітря, світло), штучних складових (електричний струм, магнітне поле) та фізичний вплив (масаж).
 • 05.05.2021
  Курці, у тому числі кальянів, мають вищий ризик інфікуватися COVID-19 і вищий ризик ускладнень та смерті при інфікуванні COVID-19. Про це свідчать дослідження, опубліковані ВООЗ.
 • 07.04.2021
  Фізична реабілітація посідає провідне місце у суспільстві і використовується як лікувальний та професійний засіб з метою комплексного відновлення фізичного здоров’я і працездатності населення.
 • 22.03.2021
  В рамках загальнонаціональної інформаційної кампанії з вакцинації від COVID-19, яку реалізовує Міністерство охорони здоров’я України за підтримки ЮНІСЕФ та Міністерства культури та інформаційної політики України, виготовлено три соціальні відеоролики різного хронометражу.
 • 03.03.2021
  Одним із відомих методів фізичної терапії, які застосовуються в реабілітації пацієнтів з проявами дискогенного болю є метод Маккензі (The McKenzie method). Ця методика була розроблена в 1981 році Робіном Маккензі, фізіотерапевтом із Нової Зеландії. Метод Маккензі включає в себе три етапи: оцінка, реабілітація, профілактика. Оцінка проводиться з допомогою рухів, у результаті яких визначається патерн болю і будується алгоритм лікування.
 • 16.02.2021
  На базі Сумського обласного клінічного лікарсько-фізкультурного диспансеру функціонує відділення фізичної та реабілітаційної медицини і лікувальної фізкультури, до складу якого входять кабінети лікувальної фізкультури, масажу та фізіотерапії. Реабілітацію проходять спортсмени різних вікових груп, інваспорту та ветерани спорту.
 • 25.01.2021
  Головне призначення тренажерів у реабілітації – це профілактика захворювань, відновлення та оздоровлення пацієнтів, які перенесли травми або операції різного ступеня тяжкості. Тренажери є необхідним атрибутом для занять лікувальною фізкультурою.
 • 15.01.2021
  Функціональна діагностика — комплекс методів дослідження людського організму для визначення діяльності (функціонування) окремих органів, систем або людського організму в цілому, об'єктивної оцінки їх функції, виявлення патології та визначення ступеня функціональних розладів.
 • 11.01.2021
  Адміністрація КНП СОР «Сумський обласний клінічний лікарсько-фізкультурний диспансер» звертає Вашу увагу на те, що в разі звернення спортсмена в заклад за електронним направленням від сімейного лікаря/педіатра/терапевта, усі послуги йому надаються безкоштовно.
 • Кинути курити – одне із кращих рішень у вашому житті! Це під силу кожному, однак декому доведеться докласти трохи більше зусиль.
Сподобалось? Поділіться з друзями
Поставити запитання Порушення зору +aA Збільшити шрифт -aA Зменшити шрифт
Вiдбiрне