Новини

 • 28.08.2021
  Нещодавно кабінет функціональної діагностики КНП СОР «Сумський обласний клінічний лікарсько-фізкультурний диспансер» поповнився приладом для вивчення особливостей змін функції зовнішнього дихання у пацієнтів.
 • Кинути курити – одне із кращих рішень у вашому житті! Це під силу кожному, однак декому доведеться докласти трохи більше зусиль.
 • 12.07.2021
  Зал лікувальної фізкультури Сумського обласного клінічного лікарсько-фізкультурного диспансеру щорічно поповнюється сучасним обладнанням, яке широко застосовується на кожному занятті з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта.
 • 02.06.2021
  Фізіотерапія – галузь медицини, яка застосовує для лікування сукупність природних (тепло, вода, повітря, світло), штучних складових (електричний струм, магнітне поле) та фізичний вплив (масаж).
 • 05.05.2021
  Курці, у тому числі кальянів, мають вищий ризик інфікуватися COVID-19 і вищий ризик ускладнень та смерті при інфікуванні COVID-19. Про це свідчать дослідження, опубліковані ВООЗ.
 • 07.04.2021
  Фізична реабілітація посідає провідне місце у суспільстві і використовується як лікувальний та професійний засіб з метою комплексного відновлення фізичного здоров’я і працездатності населення.
 • 22.03.2021
  В рамках загальнонаціональної інформаційної кампанії з вакцинації від COVID-19, яку реалізовує Міністерство охорони здоров’я України за підтримки ЮНІСЕФ та Міністерства культури та інформаційної політики України, виготовлено три соціальні відеоролики різного хронометражу.
 • 03.03.2021
  Одним із відомих методів фізичної терапії, які застосовуються в реабілітації пацієнтів з проявами дискогенного болю є метод Маккензі (The McKenzie method). Ця методика була розроблена в 1981 році Робіном Маккензі, фізіотерапевтом із Нової Зеландії. Метод Маккензі включає в себе три етапи: оцінка, реабілітація, профілактика. Оцінка проводиться з допомогою рухів, у результаті яких визначається патерн болю і будується алгоритм лікування.
 • 16.02.2021
  На базі Сумського обласного клінічного лікарсько-фізкультурного диспансеру функціонує відділення фізичної та реабілітаційної медицини і лікувальної фізкультури, до складу якого входять кабінети лікувальної фізкультури, масажу та фізіотерапії. Реабілітацію проходять спортсмени різних вікових груп, інваспорту та ветерани спорту.
 • 25.01.2021
  Головне призначення тренажерів у реабілітації – це профілактика захворювань, відновлення та оздоровлення пацієнтів, які перенесли травми або операції різного ступеня тяжкості. Тренажери є необхідним атрибутом для занять лікувальною фізкультурою.
 • 15.01.2021
  Функціональна діагностика — комплекс методів дослідження людського організму для визначення діяльності (функціонування) окремих органів, систем або людського організму в цілому, об'єктивної оцінки їх функції, виявлення патології та визначення ступеня функціональних розладів.
 • 11.01.2021
  Адміністрація КНП СОР «Сумський обласний клінічний лікарсько-фізкультурний диспансер» звертає Вашу увагу на те, що в разі звернення спортсмена в заклад за електронним направленням від сімейного лікаря/педіатра/терапевта, усі послуги йому надаються безкоштовно.
Сподобалось? Поділіться з друзями
Поставити запитання
Вiдбiрне